Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Regjistrues Olympus LS-P4 + altoparlant, kabllo, i zi

Kodi i produktit:
260655
Besueshmëria:
100 %
Lloji i baterisë:
AAA
Trashësia mm:
14.4
Slot për kartë memorie:
Prodhuesi:
Olympus

Si të porosisim në Gjirafa50?

209.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8590977025042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
40
Kodi:
FTDIOMLSP4051
Lansuar:
15. 5. 2019
Lartësia mm:
109
LCD me ndriçim të pasëm:
Lidhës jack për kufje:
Lloji i baterisë:
AAA
Memoria e integruar GB:
8
Pesha g:
75
Port hyrës për mikrofon:
Prodhuesi:
Olympus
Slot për kartë memorie:
Trashësia mm:
14.4
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE