Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mikrosistem Panasonic SC-HC49EG-K, i zi

Kodi i produktit:
151533
Bluetooth:
Marrës:
FM
Trashësia [mm]:
92
RDS:
Prodhuesi:
Panasonic

Si të porosisim në Gjirafa50?

266.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic SC-HC49EG-K është mikrosistem me cilësi të lartë të realizimit të tingujve si dhe me dizajn tejet elegant. Ky mikrosistem është i përshtatshëm për lëshim muzike me CD, FM, apo mund të vendosni USB në portin e caktuar. Ju mund të zgjidhni deri në 30 kanale të radios të cilat mund t’i lëshoni. Kapaciteti i këtij mikrosistemi arrin në 40 W. Ngjyra me të cilën vjen ky produkt është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
5025232770496
EQ:
Formate audio:
MP3
Fuqi për kanal [W]:
20
Fuqia RMS [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
500
Kodi i prodhuesit:
SC-HC49EG-K
Komandë:
Lansuar:
29 Prill 2014
Lartësia [mm]:
205
Lidhës Apple:
Lightning
Marrës:
FM
Mbështet mediat:
CD
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për memorie:
30
Pesha [kg]:
2,5
Portet hyrëse:
3.5mm jack, USB
Prodhuesi:
Panasonic
RDS:
Trashësia [mm]:
92
Zgjerues basi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE