Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mikrosistem Panasonic SC-PM602EG-K, CD, CD-R/RW, Mp3, i zi

Kodi i produktit:
214278
Bluetooth:
Marrës:
DAB+, FM
RDS:
Portet hyrëse:
USB
Portet dalëse:
Port për kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

257.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SC-PM62 është një sistem zërimi shumë kualitativ ng kompania Panasonic. Ky sistem përmban një luajtës CD, radio FM, Bluetooth si edhe port USB për të gjitha pajisjet që nuk e kanë opsionin e Bluetooth. Ky sistem zërimi gjithashtu është i pasur me mundësi të ndryshme të përshtatjeve të frekuencës. Qka vlen të përmendet është se për madhësinë e tyre jane relativisht me një peshë të lehtë ku dallojme njësinë e parë 1.4 kg, dhe zmadhuesit frontal me 1.9 kg. Gjithashtu kur nuk është në përdorim SC-PM62 ndalon së punuari automatikisht. Mbi të gjitha specifikat vjen edhe kualiteti i zërimit që është ndër më të mirët në treg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
5025232856992
EQ:
Formate audio:
MP3
Fuqia RMS [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
153
Kodi i prodhuesit:
SC-PM602EG-K
Komandë:
Lartësia [mm]:
224
Marrës:
DAB+, FM
Mbështet mediat:
CD, CD-R/RW
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,4
Portet dalëse:
Port për kufje
Portet hyrëse:
USB
RDS:
Trashësia [mm]:
232

Bashkangjitja Mikrosistem Panasonic SC-PM602EG-K edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE