Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mikrosistem Panasonic SC-PMX90EG, i zi

Kodi i produktit:
259079
Bluetooth:
Marrës:
FM
RDS:
Portet hyrëse:
3.5mm jack, audio hyrës (RCA), optik, USB
Portet dalëse:
Port për kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

373.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic SC-PMX90EG është një sistem me gamë të gjerë të opsioneve të riprodhimit. Sistemi është i pajisur me me përforcuesin dixhital të gjeneratës së tretë Lincs D-Amp, i cili mund të eliminojë problemet (të tilla si dridhjet dhe zhurma e burimit të energjisë) që zakonisht shkaktojnë probleme kur luajnë muzikë digjitale. Ai krijon një tingull të qartë, dinamik dhe të paarritshëm me bas të qartë dhe të thellë. Ky mikrosistem menjëherë do të ju tërheq me një dizajn të thjeshtë por shumë elegant. Ju mund të vendosni sistemin kudo në tavolinën tuaj ose në raft dhe ai do të bëhet një partner i shkëlqyeshëm për televizorin tuaj. Me Bluetooth, ju lehtë mund të lidhni sistemin tuaj me çdo pajisje për të luajtur muzikën tuaj të preferuar. Mikrosistemi ka një shumëllojshmëri të gjerë të opsioneve të dëgjimit nga burime të ndryshme: CD / CD-R / RW, port USB DAC, sintonizues FM me 30 parapërcaktime, Bluetooth ose port hyrës 3.5 mm AUX-IN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
5025232886685
Energji:
Me rrymë
EQ:
Formate audio:
AAC, AIFF, DSD, FLAC, MP3, WAV
Fuqi për kanal [W]:
60
Fuqia RMS [W]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SC-PMX90EG-K
Lansuar:
10. 4. 2019
Marrës:
FM
Mbështet mediat:
CD, CD-R/RW
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për memorie:
30
Portet dalëse:
Port për kufje
Portet hyrëse:
3.5mm jack, audio hyrës (RCA), optik, USB
RDS:
Zgjerues basi:

Bashkangjitja Mikrosistem Panasonic SC-PMX90EG edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE