Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mikrosistem SONY CMT-X5CD, i zi

Kodi i produktit:
151646
Bluetooth:
Mbështet mediat:
CD
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Trashësia [mm]:
178
Portet hyrëse:
Port dalës Audio (RCA), USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

355.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mikrosistemi SONY CMT-X5CD ofron gjithçka që ju duhet për muzikën tuaj. Ka një dizajn shumë atraktiv dhe posedon 2 altoparlantë me nga nga 40 vat dhe me dizajn shumë të bukur. Lidhet me USB flash drive dhe mund të dëgjoni muzikë nga CD klasike ose nga MP3. Lidhet me pajisje të ndryshme elektronike si telefon, kompjuter, laptop dhe tablet të ndryshëm. Mund të lexoj këto lloje të CD-ve : CDs, CD-R, CD-RW, MP3-CD. Ka dhe teknologjinë me Bluetooth e cila ju mundëson që të lidheni me pajisje që nga larg dhe ta shfrytëzoni që aty. Po ashtu mund të lidhet me konektorë 3.5 mm dhe të dëgjoni muzikë nga teleoni apo tableti juaj. Ka ngjyrë të zezë dhe peshon vetëm 2.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4905524965964
Fuqia RMS [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
385
Kodi i prodhuesit:
CMTX5CDB.CEL
Komandë:
Lansuar:
7 Maj 2014
Lartësia [mm]:
81
Marrës:
AM, FM
Mbështet mediat:
CD
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2,7
Portet dalëse:
Port dalës Audio (RCA)
Portet hyrëse:
Port dalës Audio (RCA), USB
Trashësia [mm]:
178
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Zgjerues basi:

Bashkangjitja Mikrosistem SONY CMT-X5CD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE