Pioneer mikrosistem X-EM16, i zi

Kodi i produktit:
198762
EAN:
4573211152197
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Trashësia [mm]:
221
RDS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

152.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pioneer X-EM16 është mikrosistem që ju ofron gjithçka që keni nevojë për të shijuar një muzikë sa më kualitative. Ka dy altoparlantë që lëshojnë zë të shkëlqyeshëm që konsumojnë energji deri 10W. Ky mikrosistem ju lejon të kontrolloni funksione të ndryshme si kontrollimin e tonit, basit dhe balancimin e zërit. Përmban edhe një lexues të disqeve klasike CD. Po ashtu mund të dëgjoni muzikë edhe nga stacione të ndryshme të radios falë akorduesit FM. Ka një port USB që ofron lidhje me USB. Produkti peshon 1.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4573211152197
Fuqia RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
181
Kodi i prodhuesit:
X-EM16
Komandë:
Lansuar:
19 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
121
Marrës:
FM
Mbështet mediat:
CD-R/RW
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për memorie:
20
Pesha [kg]:
1,3
Portet hyrëse:
3.5mm jack, AUX (hyrës), USB
Prodhuesi:
Pioneer
RDS:
Trashësia [mm]:
221
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Zgjerues basi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE