SMC Mikrosistem 605 Sencor

Kodi i produktit:
146031
EAN:
8590669132898
Marrës:
FM
Prodhuesi:
Sencor
Portet hyrëse:
USB
Portet dalëse:
Port për kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Sencor 605 SMC është mikrosistem që i plotëson nevojat e të gjithë klientëve duke ju ofruar mundësinë që të dëgjoni muzikë me kualitet të lartë. Ka një dizajn shumë klasik dhe ju lejon të dëgjoni muzikë nga disqet klasike CD, CD-R, CD-RW në formatet MP3 dhe WMA, por edhe përmes disqeve USB dhe HDD. Po ashtu mund të dëgjoni muzikë nga radiostacione të ndryshme duke përdorur akorduesin FM. Performanca e altoparlantëve është tejet e lartë dhe kështu konsumojnë energji deri 10W. Mikrosistemi ka një ekran LCD që tregon të dhëna mbi aktivitetin e produktit. Dimenzionet e këtij produkti janë 140 x 140 x 190 mm. Këtu përfshihet edhe një panel komandimi për kontrollin e shumë funksioneve si tonit të zërit dhe basit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669132898
Fuqi për kanal [W]:
5
Fuqia RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
140
Kodi i prodhuesit:
8590669132898
Komandë:
Lansuar:
11 Shkurt 2014
Lartësia [mm]:
140
Marrës:
FM
Mbështet mediat:
CD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,65
Portet dalëse:
Port për kufje
Portet hyrëse:
USB
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
190

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE