Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

HiFi mini sistem Denon RCD-N10 CEOL, i zi

Kodi i produktit:
251070
Bluetooth:
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
305
Prodhuesi:
Denon
Porte hyrëse dhe dalëse:
Optike, subwoofer (dalës), RCA, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
509.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dëshironi ta dëgjoni muzikën tuaj përmes CD-s tuaj apo përmes Spotify? Me Denon RCD-N10 mund t’i bëni të dyja si dhe mund të lidheni me pajisjet tjera përmes teknologjive Bluetooth dhe WiFi. Mini sistemi Denon prodhon zë prej 120 W dhe ka dimensione 280 x 305 x 108 mm. Për lidhje me pajisje periferike Denon përdor portin jack për audio, portin për lidhje me altoparlantë dhe marrës FM/AM. Altoparlantët nuk përfshihen në çmim dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4951035057018
Fuqia totale RMS [W]:
130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
280
Kodi:
RCDN10B
Komandë:
Lansuar:
13. 12. 2018
Lartësia [mm]:
108
Marrës:
AM, FM
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
3.4
Port dalës për kufje:
Port USB:
Porte hyrëse dhe dalëse:
Optike, subwoofer (dalës), RCA, USB
Prodhuesi:
Denon
Trashësia [mm]:
305
WiFi:

Bashkangjitja HiFi mini sistem Denon RCD-N10 CEOL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE