HiFi mini sistem Denon RCD-N10 CEOL, i zi

Kodi i produktit:
251070
Bluetooth:
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
305
Prodhuesi:
Denon
Porte hyrëse dhe dalëse:
Optike, subwoofer (dalës), RCA, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

579.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4951035057018
Fuqia totale RMS [W]:
130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
280
Kodi:
RCDN10B
Komandë:
Lansuar:
13. 12. 2018
Lartësia [mm]:
108
Marrës:
AM, FM
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
3.4
Port dalës për kufje:
Port USB:
Porte hyrëse dhe dalëse:
Optike, subwoofer (dalës), RCA, USB
Prodhuesi:
Denon
Trashësia [mm]:
305
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE