Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem mikro Panasonic SC-HC410EG, i argjendtë

Kodi i produktit:
259076
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
10. 4. 2019
RDS:
Prodhuesi:
Panasonic
Portet hyrëse:
3.5mm jack, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

256.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic është një sistem mikro që përshtatet në mënyrë të përsosur në dhomë , apo në mur dhe vjen me materiale cilësore. Ju do të vlerësoni gamën e gjerë të opsioneve të riprodhimit. Pllakat e përparme të aluminit dhe altoparlantët janë të mbuluara me pëlhurë ndërsa Space Tune rregullon frekuencën, ku ky funksion ofron tre parametra të optimizuar. Ju mund të dëgjonki muzikën tuaj të preferuar nga kompjuteri, tableti ose telefoni juaj nëpërmjet këtij sistemi mikro me anë të Bluetooth. Sistemi mikro ka një shumëllojshmëri të gjerë të opsioneve të dëgjimit nga burime të ndryshme: CD / CD-R / RW, port USB, sintonizues Fm, Bluetooth ose hyrje AUX-IN 3.5mm. Karakteristikat audio: D-Amp Digital Amplifier, Optimizëm i Tune Optimization, Bluetooth Re-Master, D.Bass dhe performanca e sistemit është 40 W RMS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
5025232886555
Energji:
Me rrymë
EQ:
Formate audio:
MP3
Fuqi për kanal W:
20
Fuqia RMS W:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SC-HC410EG-S
Lansuar:
10. 4. 2019
Marrës:
FM
Mbështet mediat:
CD, CD-R/RW
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hapësirave për memorie:
30
Portet hyrëse:
3.5mm jack, USB
Prodhuesi:
Panasonic
RDS:
Zgjerues basi:

Bashkangjitja Sistem mikro Panasonic SC-HC410EG edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE