Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Samsung HW-MS750, pa kabllo, të zi

Kodi i produktit:
220471
Fuqia totale RMS [W]:
220

Si të porosisim në Gjirafa50?

689.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni një eksperiencë të vërtetë kinematike. Lidhni televizorin tuaj me shiritin premium të Samsung HW-MS750 me dy tweeters lart. Shirit i madh 5k i shëndoshë me 11 altoparlantë dhe subwoofer të integruar. Karakteristikat audio: Përforcues kristali, Dolby Digital 5.1, DTS Digital Surround, Ekranizim Surround Sound, Broadband Tweeter, UHQ 32bit audio, përzgjedhja e modalitetit automatik të zërit, 5 modalitetet e zërit dhe shtrembërimi Anulimi i teknologjisë për bas të thellë dhe të qartë pa subwoofer. Funksioni Image 3D Video Pass, mbështetje 4K dhe HDR. Formatet e mbështetura: AAC, mp3, WAV, OGG, FLAC, ALAC. Lidhshmëria: Anynet +, Bluetooth, Wi-Fi, 2x hyrje HDMI, 1x dalje HDMI, hyrje audio, hyrje optike, lidhje e fuqisë automatike. Mbështetje në shumë dhoma. Gama e frekuencave 35 Hz - 20 kHz. Dimensionet 1150 x 130.4 x 80 mm. Pesha 6.3 kg.

Vlerësimet

Detajet teknike

Fuqia totale RMS [W]:
220

Bashkangjitja Altoparlantë Samsung HW-MS750 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE