Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem i altoparlantëve Sony HT-S350, 2.1 W, i zi

Kodi i produktit:
259682
EAN:
4324234233423
Ngjyra:
Zezë
Trashësia mm:
88
Teknologjia:
HDMI, Optike
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

296.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi i altoparlantëve Sony vjen me 2.1W 320W, së bashku me subwooferin e fuqishëm wireless , ku siguron tinguj të pastër dhe të përsosur, dhe ju mund të vendosni në mur. Teknologjia Advanced S-Force ofron tinguj virtuale rrethues pa nevojën e altoparlantëve të pasmë. Wireless Bluetooth gjithashtu ofron mundësinë për të transmetuar muzikë përmes telefonit tuaj.Prania e një game të gjerë lidhjesh dhe portesh siguron një lidhje të qëndrueshme, të cilësisë dhe të lehtë me gjithçka që dëshironi të dëgjoni. Me një kabllo të vetme HDMI, gjithashtu mund të lidhni televizorin tuaj me një kabllo nëse televizori juaj nuk është i përputhshëm me HDMI, mund të përdorni një lidhje me hyrje optike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4324234233423
Fuqia totale RMS W:
320
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
900
Kodi:
HTS350.CEL
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
18. 4. 2019
Lartësia mm:
64
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
3
Pesha kg:
2.4
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
Optik
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI, Optike
Trashësia mm:
88
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Sistem i altoparlantëve Sony HT-S350 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE