Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Soundarbar 4in1 CASO Sound & Cool, frigorifer i pijeve, karikues dhe tavolinë

Kodi i produktit:
271773
Besueshmëria:
100 %
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celular dhe tablet
Trashësia mm:
665
Teknologjia:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Caso

Si të porosisim në Gjirafa50?

1674.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 139.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shumë muzikë të shkëlqyer dhe pije të ftohta! Është një ëndërr, ëndrra e çdo feste të mirë. Me CASO Sound & Cool ju mund ta bëni. Është një pajisje 4në1. Mund të përdoret si një tavolinë, frigorifer, SoundBar dhe stacion i karikimit. Ai ka katër altoparlantë 15 vat (gjithsej 60 vat), izolim të shkëlqyeshëm termik për konsumin më ekonomik. Zona e ftohjes ka vëllim prej 130 L. Sipërfaqe e madhe prej xhami ka ekran me prekje LED.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4038437007909
Fuqia totale RMS W:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 305
Kodi:
111111790
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar më:
4. 10. 2019
Lartësia mm:
460
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celular dhe tablet
Ngjyra:
Bardhë
Pesha kg:
55
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Caso
Teknologjia:
3.5mm, USB
Trashësia mm:
665
Ueb-i i prodhuesit:
Caso-germany.com

Bashkangjitja Soundarbar 4in1 CASO Sound & Cool edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE