Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Soundbar LG SL6YF, i zi

Kodi i produktit:
273781
Besueshmëria:
100 %
Marrës FM:
Trashësia mm:
85
Teknologjia:
HDMI, Optike, USB
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

374.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Soundbar me performancë të lartë por elegant 3.1k i dizajnuar për tu harmonizuar me televizorin tuaj. Shijoni një tingull të përsosur të ekuilibruar thjesht dhe shpejt dhe kënaqeni shqisat tuaja me këtë soundbar të klasit të lartë LG. Duke përdorur tre altoparlantë të përparmë dhe një subwoofer, DTS Virtual: X krijon një përvojë gjithëpërfshirëse të tingullit që ju rrethon nga të gjitha anët në dhomën tuaj të ndenjës. Falë teknologjisë High Resolution Audio, e cila siguron një frekuencë prej 192 kHz dhe një rezolucion prej 24 bitësh, i cili kontribuon në performancën më të saktë të audios dhe një përvojë më të mirë të dëgjimit. Sigurisht që pajisjet e sotme janë të pajisura me teknologji Bluetooth dhe madje në këtë soundbar nuk është ndryshe. Me teknologjinë Bluetooth, ju lehtë mund të lidhni televiziorin tuaj me soundbar pa tela ose kabllo të padurueshme, ose të lidhni lehtësisht një sërë pajisjesh të tjera me të për të shijuar cilësi të shkëlqyeshme të zërit. Përveç teknologjisë Bluetooth, mund të lidhni pajisje HDMI ose hyrje optike për të lidhur pajisje të tjera. Dimensionet e njësisë janë 1060 x 57 x 85 mm. Dimensionet e subwoofer janë 171 x 393 x 248.5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
40
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor W:
80
Fuqia RMS e subwoofer W:
220
Fuqia totale RMS W:
420
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 060
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
3.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
23. 10. 2019
Lartësia mm:
57
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
4
Pesha kg:
8.8
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
HDMI, Optike, USB
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
HDMI, Optike, USB
Trashësia mm:
85
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Bashkangjitja Soundbar LG SL6YF edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE