Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Soundbar Samsung HW-R550, 2.1, i zi

Kodi i produktit:
260427
EAN:
8801643718183
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
80
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
42

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
285.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Soundbar kompakt 2.1 me subwoofer me wireless kombinon të dy përfitimet praktike dhe zërin e përsosur. Teknologjia e veçantë lejon tonin e zërit të zgjasë riprodhimin e zërit rrethues horizontalisht dhe vertikalisht. Me modalitetet e optimizueshme të zërit që ofrohen nga ky soundbar, ju do të shijoni një përvojë vërtet të përsosur dëgjimi para televizorit tuaj. Soundbar është i lehtë për t'u lidhur me televizor, por që mund të lidhet vetëm me televizor të caktuar nga marka Samsung, Thjesht lidhuni nëpërmjet Bluetooth. Vendoseni njësinë nën televizor ose bashkëngjitni atë në mur dhe gëzoni një tingull më të mirë brenda minutave. Ai funksionon gjithashtu si një altoparlant Bluetooth. Lehtë luani muzikë nga pothuajse çdo shërbim streaming duke lidhur pajisjen tuaj të zgjuar në panelin audio përmes Bluetooth. Soundbar përfshin Dolby Digital 2ch, DTS 2ch, Expansion Surround Sound (Virtual Surround Sound) dhe Smart Sound Mode. Formatet audio të mbështetura janë AAC, MP3, OGG, WAV. Ndërfaqja: Anynet + (HDMI-CEC), Bluetooth, USB, analog audio hyrës dhe audio optik hyrës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643718183
Fuqia totale RMS [W]:
320
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
904
Kodi:
HW-R550/EN
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
14. 5. 2019
Lartësia [mm]:
55
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
3+
Pesha [kg]:
2.2
Portet dalëse:
HDMI
Prodhuesi:
Samsung
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
42
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Trashësia [mm]:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Soundbar Samsung HW-R550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE