Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Soundbar Thomson SB100BT, 2.0, i zi

Kodi i produktit:
258216
EAN:
3499550348590
Fuqia totale RMS [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
940
Kodi:
8tsb100bt

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3499550348590
Fuqia totale RMS [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
940
Kodi:
8tsb100bt
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.0, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
30. 3. 2019
Lartësia [mm]:
95
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Prodhuesi:
Thomson
Trashësia [mm]:
80

Bashkangjitja Soundbar Thomson SB100BT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE