Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Crosley Cruiser II, i kaltër

Kodi i produktit:
172671
EAN:
7102442025108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
356
Kodi i prodhuesit:
CR8005C-BL
Lansuar:
4 Qershor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Crosley Cruiser II Turntable është seri e popullarizuar e gramafonëve përplot luksoz, variacion të ngjyrave dhe dizajn kompakt që ju tërheq në dëgjimin e zërit të pasur dhe të ngrohtë të pllakave tuaja vinyl. Gramafoni është i ndërtuar në formën e një valixhe portative të lehtë për ta bartur kudo që shkoni. Me altoparlantët e integruar ju do të mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar me zë kristal të pastër dhe kumbues.

Aksesori mund të luaj muzikë në shpejtësi 33 1/3, 45 dhe 78 RPM, mund të lidhet me prizë, ka portet audio jack dhe Audio Out për të lidhur kufjet apo MP3 player, mund të merr energji elektrike direkt nga priza apo nëpërmjet baterive me madhësi AA, ka madhësi prej 35.6 x 11.8 x 29.7 mm dhe vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442025108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
356
Kodi i prodhuesit:
CR8005C-BL
Lansuar:
4 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
118
Pesha [kg]:
2,5
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Trashësia [mm]:
267

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE