Gramafon Roadstar TTR - 8633

Kodi i produktit:
119065
EAN:
7621800028099
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TTR-8633
Lansuar:
17 Nëntor 2012
Prodhuesi:
Roadstar

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Keni pllaka të vjetra dhe nuk keni se ku t'i dëgjoni? Zgjedhja juaj për këtë problem është Gramafoni RoadStar TTR-8633 me një dizajn të ri i cili ka ngjyrë të zezë me shkëlqim. Gramafoni ndër të tjera është i pajisur me përforcues, dhe radio të frekuencave FM / AM. Në këtë mënyrë mund të përdoret gjithashtu për të dëgjuar radion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7621800028099
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TTR-8633
Lansuar:
17 Nëntor 2012
Prodhuesi:
Roadstar
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE