Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gramafon Sencor STT 500URA

Kodi i produktit:
221647
EAN:
8590669206131
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
STT 500URA
Lansuar:
1. 9. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

134.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakat vinyl janë kthyer prapë në modë. Sencor STT 500URA e kombinon nostalgjinë e teknologjisë retro me karakteristikat e teknologjisë moderne për t'ju sjellur eksperiencën më të mirë të përcjelljes së zërit nga muzika e juaja e preferuar.

Aksesori është i pajisur me një kapak mbyllës me një mori karakteristikash si ç'kyqja automatike, lidhja me kompjuter nëpërmjet portit USB, altoparlant të integruar dhe pllakë të aluminit për përcjelljen e zërit kristal të pastërt dhe të detajizuara. Pos kësaj, aksesori mund të funksionoj në 2 shpejtësi (33/45 RPM), vjen me madhësi prej 450 x 355 x 121 mm dhe peshon 6.5 kilogram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669206131
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
450
Kodi i prodhuesit:
STT 500URA
Lansuar:
1. 9. 2017
Lartësia [mm]:
121
Pesha [kg]:
6.5
Port dalës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
USB
Prodhuesi:
Sencor
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45
Trashësia [mm]:
355

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE