Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Olympus A-514 USB, i zi

Kodi i produktit:
106095
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Olympus AC-514 është I dizajnuar për të mbushur me energji pajisjet elektronike përmes një porti USB nga prize. Ky karikues përmban 4 konektorë që përdoren në regjione të ndryshme – Evropë, Angli, Japoni, Amerikë dhe Australi. Ky aksesorë është shumë I përshtatshëm për ta bartur me vete edhe gjatë udhëtimit. Karikuesi përfshin tension standard të rrymës prej 5V.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE