Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë satelitore Fuba parabola 85 Al, e kuqe

Kodi i produktit:
102471
Diametër [cm]:
85
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA85FUALRED
Materiali:
Alumini
Ngjyra:
Kuq

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 7.00   (7%)
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

85 Al është antenë satelitore me diametër prej 80 cm, e pajisur me aksesorë të cilësisë së lartë. Është një pajisje tejet e qëndrueshme dhe mund të gjendet në ngjyra të ndryshme. Ka frekuencë prej 10.75 GHz deri në 36.80 db për frekuenca 11.75 GHz deri në 37.75 db për frekuenca 12.75 GHz deri në 38.50 db. Kjo antenë satelitore është tejet rezistente dhe rekomandohet për ato vende ku kushtet atmosferike nuk janë të favorshme, sidomos gjatë stinës së dimrit. Kjo antenë vjen në ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [cm]:
85
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA85FUALRED
Materiali:
Alumini
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
FUBA

Bashkangjitja Antenë satelitore Fuba parabola 85 Al edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE