Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë satelitore Optibox parabola 60 Al Economy line, e bardhë

Kodi i produktit:
113841
Diametër [cm]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA60ALTS
Lansuar:
7 Shtator 2012
Materiali:
Alumin

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo antenë satelitore është e ndërtuar nga materiali shumë cilësor prej alumini dhe është e dizajnuar me frekuencë prej 10.7 deri në 12.75. Lartësia e saj varion prej 15-50 °, 2.9 °. Dimensionet e përgjithshme të kësaj antene janë 570 x 640 mm dhe ngjyra me të cilën vjen është e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [cm]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA60ALTS
Lansuar:
7 Shtator 2012
Materiali:
Alumin
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
OptiBox
Ueb-i i prodhuesit:
Optibox.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE