Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë satelitore Optibox parabola 80 Al Economy line, e bardhë

Kodi i produktit:
102464
Diametër [cm]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA80AL
Materiali:
Alumini
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
75.50 
Ju kurseni : 6.00   (8%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena satelitore Dish 60 Fe Economy Optibox përmban një sipëfaqe prej hekuri dhe është e dizajnuar për përdorim në frekuenca 10.7 deri në 12.75 GHz në një gamë prej 34.3 deri në 38.50 db. Ka lartësi prej 15 °, 85 °. Ka diametër prej 32 deri në 60 mm dhe ngjyra me të cilën vjen është e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [cm]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA80AL
Materiali:
Alumini
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
OptiBox
Ueb-i i prodhuesit:
Optibox.cz

Bashkangjitja Antenë satelitore Optibox parabola 80 Al Economy line edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE