Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Fuba parabola 80 Al, e kaftë

Kodi i produktit:
211872
Diametër [cm]:
80
EAN:
213132123122312131
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA80FUALBROWN
Materiali:
Alumini

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
93.50 
Ju kurseni : 12.00   (13%)
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena 80 Al FUBA prej Alumini 80 cm është një pajisje cilësore për marrjen e transmetimeve dixhitale satelitore. Ajo ka një fund shumë të qëndrueshëm dhe vjen në disa variante ngjyra - në këtë rast, të kafe. Vlerat e fitimit janë për frekuencën 10.75 GHz - 36.80 dB, për frekuencën 11.75 GHz - 37.75 dB, për frekuencën 12.75 GHz - 38.50 dB. Gjerësia e trarëve në gjysmën e fuqisë është nën 2.2 °. Leja fleksibile në rritje lejon një fole për diametrin e direk prej 32 deri në 80 mm. Cilësimi i lartësisë ka një gamë të madhe prej 0 deri në 90 °. Ngarkesa maksimale në 60 m / s është 156.2 kg. Parabola është bërë prej alumini dhe ka një sipërfaqe të shkëlqyer sipërfaqësore. Trupi në të cilin është montuar drejtori është bërë prej çeliku të galvanizuar me kompozime plastike. LNB konvertues është bërë prej çeliku me cilësi të lartë korrozioni-rezistente. Kjo parabolë shumë rezistente rekomandohet në vendet me kushte më të këqia klimatike, sidomos gjatë dimrit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [cm]:
80
EAN:
213132123122312131
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA80FUALBROWN
Materiali:
Alumini
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
FUBA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE