Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës për parabola 67 Fe, Panorama, i bardhë

Kodi i produktit:
102473
Diametër [cm]:
67
EAN:
212311221213231321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA67PANORAMA
Lansuar:
27 Janar 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 
Ju kurseni : 2.00   (8%)
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panorama Iron Dish PRO 67 AAP me një diametër prej 67 cm, pajisje për transmetimin e programeve satelitore.Parabola Panorama përdoret kryesisht për marrjen e satelitëve Astra 19.2 ° dhe 23.5 °. Ai është gjithashtu i përshtatshëm për përdorimin e konvertuesit monoblock për marrjen e dy satelitëve në të njejtën kohë. Ka frekuencë prej 5.12 GHz dhe 36.2 db. Konstruktimi i parabolës mund të përballojë shpejtësinë e erës deri në 180 km / h. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [cm]:
67
EAN:
212311221213231321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA67PANORAMA
Lansuar:
27 Janar 2012
Materiali:
Hekur
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
OEM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE