Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e brendshmë Hama, DAB

Kodi i produktit:
256628
EAN:
4047443375292
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
121670
Lansuar:
12. 3. 2019
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo antenë éshtë ideuar për marrjen e transmetimeve televizive digjitale (DVB-T / T2) dhe radio (DAB / DAB +). Me këtë antenë përmirësoni cilësinë e pritjes së televizorit dhe radios dhe vjen me 174 deri 230 MHz (B III) dhe 470 deri në 790 MHz (B IV) Gjatësia e kabllos së antenës éshtë 1 m, ndërsa dimensionet 5 x 5 x 36 cm dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443375292
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
121670
Lansuar:
12. 3. 2019
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
DAB
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE