Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e brendshme Evolveo Xany 2B, 43dBi

Kodi i produktit:
259437
Amplifikues sinjali:
43dB
EAN:
8594161339670
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdexany2b
Lansuar më:
16. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo Xany 2B është një antenë e brendshme aktive për pranimin e sinjaleve digjitale dhe analoge të televizorit. Përforcuesi i antenës mund të mundësohet nga kablloja USB në dy mënyra. Antena mund të ngjitet me një set të ngjitësve të dyanshëm 3M në mur ose mobilje, ose të vendoset në një bazament përmes një kupe thithëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
43dB
EAN:
8594161339670
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdexany2b
Lansuar më:
16. 4. 2019
Lloji i antenës:
E brendshme
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE