Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e brendshme Evolveo Xany 2C, 41dBi

Kodi i produktit:
259438
Amplifikues sinjali:
41dB
EAN:
8594161339687
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdexany2C
Lansuar më:
16. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo Xany 2C është një antenë e brendshme aktive për pranimin e sinjaleve digjitale dhe analoge të televizorit. Përforcuesi i antenës mund të mundësohet nga kablloja USB në dy mënyra. Antena mund të ngjitet me një set të ngjitësve të dyanshëm 3M në mur ose mobilje, ose të vendoset në një bazament përmes një kupe thithëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
41dB
EAN:
8594161339687
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdexany2C
Lansuar më:
16. 4. 2019
Lloji i antenës:
E brendshme
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE