Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e jashtme Evolveo Jade 2, 48dBi

Kodi i produktit:
259434
Amplifikues sinjali:
48dB
Besueshmëria:
97 %
EAN:
8594161339724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdejade2

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo Jade 1 është një antenë aktive e jashtme që ka një amplifikues të shkëlqyer sinjali deri në 48 dBi, si dhe funksionon në frekuencat 470-790 MHz. Antena siguron marrjen e dy sinjaleve DVB-T dhe DVbT-T2 dhe është ideale për rezolucionin UHD / 4K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
48dB
Besueshmëria:
97 %
EAN:
8594161339724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdejade2
Lansuar:
16. 4. 2019
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE