Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Emos DTV-T1, 35dBi

Kodi i produktit:
244990
Amplifikues sinjali:
35dB
EAN:
8592920027615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702022000
Lansuar:
13. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena Emos DTV-T1 është antenë e dhomës e përshtatshme për radio analoge FM, transmetim digjital DAB, ose për pranim të sinjaleve DVB-T dhe DVB-T2. Antena është e pajisur me amplifikator me zhurmë të vogël 35 dBi, është kompatibile me programe HD, përdor polarizim vertikal dhe horizontal, dhe ka filter të brendshëm LTE. Karakterizohet me ndjeshmëri të lartë. Brezi i frekuencave të saj është 87.5-230 MHz, 470-790 MHz. Fuqia e antenës mundësohet, ose nga marrësi i sinjaleve DVB-T / T2 ose përmes një përshtatësi të jashtëm (DC 5 V / 30 mA, 6 V / 100 mA (përfshihet)). Është e pajisur me kabllo koaksiale 1.5 m me terminim standard IEC. Dimenzionet e saj janë 60 x 360 x 82 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
35dB
EAN:
8592920027615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702022000
Lansuar:
13. 9. 2018
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
DAB, FM, UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE