Antenë Emos DTV-T1, 35dBi

Kodi i produktit:
244990
Amplifikues sinjali:
35dB
EAN:
8592920027615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702022000
Lansuar:
13. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
35dB
EAN:
8592920027615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702022000
Lansuar:
13. 9. 2018
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
DAB, FM, UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE