Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Emos EM-116, 14 dBi

Kodi i produktit:
244994
Amplifikues sinjali:
14dB
EAN:
8592920055533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704030000
Lansuar:
13. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë profesionale statike në natyrë YAGI, e përshtatshme për marrjen e sinjaleve digjitale DVB-T dhe DVB-T2 në brezin UHF. Rritja e antenës është 10-14 dBi. Pritje në distancë. LTE filter. Lidhës F.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
14dB
EAN:
8592920055533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704030000
Lansuar:
13. 9. 2018
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE