Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë Emos EM-116, 14 dBi

Kodi i produktit:
244994
Amplifikues sinjali:
14dB
EAN:
8592920055533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704030000
Lansuar:
13. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë profesionale statike në natyrë YAGI, e përshtatshme për marrjen e sinjaleve digjitale DVB-T dhe DVB-T2 në brezin UHF. Rritja e antenës është 10-14 dBi. Pritje në distancë. LTE filter. Lidhës F.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
14dB
EAN:
8592920055533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704030000
Lansuar:
13. 9. 2018
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE