Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Emos EM-9086, 49 dBi

Kodi i produktit:
244992
Amplifikues sinjali:
49dB
EAN:
8592920056202
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704020400
Lansuar:
13. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo antenë është kompakte nga madhësia dhe ka material plastik ABS rezistentë ndaj rrezeve UV dhe motit. Mund të montohet edhe vertikalisht edhe horizontalisht. Falë filtrit LTE është e përshtatshme për përdorim në vende me interferencë të fortë LTE. Ka amplifikues të zhurmës, frekuencë 87.5-230 MHz, 470-790 MHz dhe përmasa 460 x 320 x 150 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
49dB
EAN:
8592920056202
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704020400
Lansuar:
13. 9. 2018
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
DAB, FM, UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE