Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Evolveo Flexi 1 LTE

Kodi i produktit:
263112
Amplifikues sinjali:
20dB
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8595683200219
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Flexi 1A

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo antenë e jashtme ka filtër LTE dhe amplifikues Evolveo AMP 1 gjë që e bën të sigurtë për shëndet. Është e dizajnuar për pranim televiziv digjital dhe analog. Përfshin poashtu mbajtëse për montim, kabllo 8.5 m dhe konektor IEC. Impedanca e saj është 75 Om ndërsa përmasat 370 x 700 x 980 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
20dB
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8595683200219
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Flexi 1A
Lansuar:
15. 6. 2019
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE