Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Evolveo Xany 2A, 45dBi, e brendshme

Kodi i produktit:
259436
Amplifikues sinjali:
45dB
EAN:
8594161339663
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdexany2a
Lansuar:
16. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo Xany 2A është një antenë e dhomës elegante për të marrë sinjale digjitale dhe analoge të TV. Përforcuesi i antenës mund të furnizohet me energji nga kablloja USB në dy mënyra: nga përshtatës 230V / 5 A dhe nga lidhësi USB Mënyra e dytë për të shijuar atë është nëse doni të shikoni TV p.sh. në një NB duke përdorur një sintonizues USB. Antena mund të ngjitet me një shirit ngjitës 3M të dyfishtë në mur ose mobilje. Antena ka dimensionet 330 x 230 x 2 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
45dB
EAN:
8594161339663
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdexany2a
Lansuar:
16. 4. 2019
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE