Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë Evolveo Xany 3, 30dBi, e brendshme

Kodi i produktit:
259439
Amplifikues sinjali:
30dB
EAN:
8594161339694
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdexany3
Lansuar:
16. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë Evolveo Xany 3 Evolveo Xany 3 është një antenë e vogël për përdorim në ambinetë të mbyllura për TV analog dhe digjital. Përforcuesi i antenës mund të mundësohet nga kablloja USB në dy mënyra: të mundësohet nga përshtatësi 230V / 5V, si dhe nga konektori USB. Nëse doni të shikoni Tv, mënyra e dytë është duke përdorur një modifikues USB. Vetitë kryesore Perforcimi i antenës është 41 dBi VHF 88-230MHz (T-DAB dhe DVB-T / T2) UHF 470-790 MHz (DVB-T / T2), LTE Fuqia AV 220-240V, DC 5V / 50mA Lidhësin IEC mashkull Madhësia 38 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
30dB
EAN:
8594161339694
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdexany3
Lansuar:
16. 4. 2019
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE