Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Hama Flat Panel

Kodi i produktit:
256626
EAN:
4047443393616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
121674
Lansuar:
12. 3. 2019
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena Hama ështé ideuar për transmetimet dixhitale (DVB-T / T2) dhe radio (DAB / DAB +). Me këtë antenë përmirësoni cilësinë e pritjes së televizorit dhe radios ku pritja më e mirë bëhet me amplifikator të integruar Fuqia e antenës vjen nga USB ose nga marrësi nëpërmjet kabllit të antenës (5V) dhe operon në varg frekuencash: 174-230 MHz dhe 470-790 MHz. Antena vjen me dimensionet 40.5 x 5.4 x 1.8 cm, me gjatësi të kabllos 1.6 m dhe mund ta vendosni në mur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443393616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
121674
Lansuar:
12. 3. 2019
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE