Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë Hama për dhomë, e zezë

Kodi i produktit:
256627
EAN:
4047443375209
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
121666
Lansuar:
12. 3. 2019
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena e dhomës Hama ështé ideuar për transmetimet digjitale televizive (DVB-T / DVB-T2) dhe radio (DAB / DAB +). Me këtë antenë oërmirësoni cilësinë e pritjes së televizorit dhe radios që operon në vargun e frekuencave 174-230 MHz / 470-790 MHz dhe vjen me kabllo fikse me rrymë (1.3 m të gjatë) dhe me 230 V / 50 Hz (maksimumi 3.5 W). Dimensionet e antenës janë 22.8 x 15 x 15 cm dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443375209
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
121666
Lansuar:
12. 3. 2019
Lloji i antenës:
Dhomë
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE