Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë dhome Emos BEN9023, 43dBi, e zezë

Kodi i produktit:
222319
Amplifikues sinjali:
43dB
EAN:
8592920008089
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702020000
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Antena e dhomës për marrjen e sinjaleve dixhitale tokësore DAB, DVB-T, DVB-T2 me 43dBi. Posedon një filtër të integruar LTE, i cili mundëson që shikimi i shfaqjeve tuaja të preferuara nuk do të ndërhyjë me sinjalin e operatorëve celularë. Antena është bërë nga materiali fleksibël dhe i hollë, e cila mundëson të vendoset apo fshehet pothuajse kudo në shtëpi falë ngjitësve 3M. Dimensionet e antenës janë 1.3 x 228 x 128 mm. Poashtu ka një karikues me fuqi 12V / 50mA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
43dB
EAN:
8592920008089
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702020000
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE