Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë dhome Emos DTV-4, 44dBi, e zezë

Kodi i produktit:
222317
Amplifikues sinjali:
44dB
EAN:
8595025367068
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702009000
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë dhome me 44 dBi është e përshtatshme për marrjen e sinjaleve digjitale tokësore DVB-T, DVB-T2, FM radio dhe DAB pa ndërhyrje në sinjal. Me një filtër të integruar LTE, i cili ndalon interferimin nga sinjali i operatorëve celularë. Antena mund të varet në një mur ose të vendoset në një tavolinë. Dimensionet e saj janë 135 x 45 x 54 mm, përfshinë një adapter të rrymës 12V / 100mA dhe një kabllo koaksiale me gjatësi 1.5 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
44dB
EAN:
8595025367068
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702009000
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
FM, UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE