Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë dhome Emos HD-101N, 44dBi, e zezë

Kodi i produktit:
222315
Amplifikues sinjali:
44dB
EAN:
8595025378194
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702012000
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë dhome Emos HD-101N me 44 dBi është e përshtatshme për marrjen e transmetimit digjital DVB-T, DVB-T2 tokësor. Posedon një filtër të integruar LTE, shikimi i shfaqjeve tuaja të preferuara nuk do të ndërhyjë me sinjalin e operatorëve celularë. Antena mund të varet në një mur ose të vendoset në një tavolinë. Dimensionet e saj janë 7 x 460 x 150 mm dhe përfshijnë një mbushës 6V / 50mA të rrymës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
44dB
EAN:
8595025378194
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702012000
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE