Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë dhome Emos HD 300, 46dBi, e zezë

Kodi i produktit:
222313
Amplifikues sinjali:
46dB
EAN:
8595025382641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702013000
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë dhome 46 dBi e përshtatshme për marrjen e sinjaleve dixhitale tokësore DVB-T, DVB-T2 dhe DAB. Posedon një filtër të integruar LTE, i cili mundëson shikimin e shfaqjeve tuaja të preferuara pa ndërhyrje nga sinjali i operatorëve celularë. Antena mund të varet në një mur ose të vendoset në një tavolinë. Dimensionet e saj janë 7 x 640 x 65 mm, përfshinë një adapter 6V / 50mA dhe një kabllo koaksiale të gjatë 1 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
46dB
EAN:
8595025382641
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702013000
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE