Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë dhome Emos HDC-3, 46dBi, UHF

Kodi i produktit:
222314
Amplifikues sinjali:
46dB
EAN:
8592920027592
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702021000
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena e brendshme prej 46 dBi është e përshtatshme për transmetimin digjital tokësor DVB-T, DVB-T2. Falë filtrit të integruar LTE, shikimi i programeve tuaja të preferuara nuk do të shqetësojë sinjalin e operatorëve celularë. Antena mund të varet në një mur ose të vendoset në një tavolinë. Dimensionet e antenës janë 8 x 345 x 77 mm, ndërsa adapteri 6V / 50mA dhe kablloja me koaksizë 2m janë të përfshira.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
46dB
EAN:
8592920027592
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702021000
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE