Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e brendshme Gogen DA 553

Kodi i produktit:
185013
Amplifikues sinjali:
36dB
EAN:
8592417055657
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GOGDA553
Lansuar:
4 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo antenë është aq efikase sa mundë të marrë sinjalet analoge dhe digjitale. Kjo antenë I përshtatet shumë ambientit tuaj shtëpiak falë formës së tij elegante. Antena rrin sinjal prej 36 dB. Kablloja e kësaj antene ka një gjatësi prej 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
36dB
EAN:
8592417055657
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GOGDA553
Lansuar:
4 Shkurt 2016
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
GoGen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE