Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e brendshme Gogen DA 553

Kodi i produktit:
185013
Amplifikues sinjali:
36dB
EAN:
8592417055657
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GOGDA553
Lansuar:
4 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo antenë është aq efikase sa mundë të marrë sinjalet analoge dhe digjitale. Kjo antenë I përshtatet shumë ambientit tuaj shtëpiak falë formës së tij elegante. Antena rrin sinjal prej 36 dB. Kablloja e kësaj antene ka një gjatësi prej 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
36dB
EAN:
8592417055657
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GOGDA553
Lansuar:
4 Shkurt 2016
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
GoGen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE