Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë e brendshme Technisat DIGIFLEX TT1

Kodi i produktit:
105299
EAN:
4019588260153
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ANDVBTTT1V2
Lansuar:
22 Mars 2012
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DigiFlex TT1 është një antenë digjitale që pranon sinjalet e televizioneve digjitale dhe radiove dhe është plotësisht e përshtatshme me standardet DVB-T. Kjo antenë përkrahë teknologjinë VHF dhe UHF. Kjo antenë ka të inkuadruar një amplifikator prej 47-230 MHz VHF dhe 470-860 UHF. Kablloja e kësaj antene ka një gjatësi prej 100 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4019588260153
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ANDVBTTT1V2
Lansuar:
22 Mars 2012
Lloji i antenës:
Dhomë
Ueb-i i prodhuesit:
Technisat.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE