Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e brendshme Technisat DIGIFLEX TT1

Kodi i produktit:
105299
EAN:
4019588260153
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ANDVBTTT1V2
Lansuar:
22 Mars 2012
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DigiFlex TT1 është një antenë digjitale që pranon sinjalet e televizioneve digjitale dhe radiove dhe është plotësisht e përshtatshme me standardet DVB-T. Kjo antenë përkrahë teknologjinë VHF dhe UHF. Kjo antenë ka të inkuadruar një amplifikator prej 47-230 MHz VHF dhe 470-860 UHF. Kablloja e kësaj antene ka një gjatësi prej 100 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4019588260153
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ANDVBTTT1V2
Lansuar:
22 Mars 2012
Lloji i antenës:
Dhomë
Prodhuesi:
TechniSat
Ueb-i i prodhuesit:
Technisat.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE