Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e brendshme Thomson ANTUSB3003, e zezë

Kodi i produktit:
198035
Amplifikues sinjali:
36dB
EAN:
3244480276471
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
131133
Lansuar:
7 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena e brendshme për valë radio dhe televizioni, e cila falë pamjes elegante, përshtatet në mënyrë të përkryer me ambientin e shtëpisë suaj. Antena mund të përdoret në TV, kompjuter dhe laptop. Ka një kabllo të integruar 1.6 m dhe USB kabllo Kjo antenë është e përshtatshme me teknologjinë VHF dhe UHF. Kjo antenë arrin një sinjal prej 66 db në total dhe frekuencë 30-950 MHz. Dimensionet e antenës janë: 175 x 81 x 22 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
36dB
EAN:
3244480276471
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
131133
Lansuar:
7 Shtator 2016
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Thomson

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE