Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e dyfishtë magnetike Poynting GSM/3G/LTE CRC9/TS9 , 7dB, 4m kabllo

Kodi i produktit:
220900
EAN:
8595184273019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I brendshëm:
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
GSACR4AZ

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 
Ju kurseni : 9.00   (20%)
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë e dyfishtë magnetike e cila funksionon në frekunecat 650 deri në 2700MHz (800-960, 1710-2170, 2500-2700 MHz). Është dizajnuar për vendet ku sinjali LTE nuk funskionon siç duhet. Falë mbajtësës magnetike, antena mund të qëndroj lehtësisht në pjesën e lartë të makinës. Kablloja RG-174 është e gjatë 4 metra dhe përfundon me 2 konektorë CRC9 / TS9.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595184273019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I brendshëm:
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
GSACR4AZ
Prodhuesi:
Poynting
Rritja e fuqisë (power gain) [dBi]:
7
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,7
Ueb-i i prodhuesit:
Poynting.tech

Bashkangjitja Antenë e dyfishtë magnetike Poynting GSM/3G/LTE CRC9/TS9 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE